альтернативный текст
альтернативный текст
 • Українська
 • Русский
 • English
 • logorus

  Проекти

  «Ростимо геніїв разом!» орієнтований на обдарованих дітей, у тому числі сиріт і дітей з малозабезпечених сімей віком від 14 до 22 років.

  Головна мета Проекту – виявлення, підтримка та просування обдарованих дітей України, допомога в самореалізації їхньої творчої спрямованості, професійного самовизначення відповідно до здібностей. Зусилля Фонду спрямовані на індивідуальну допомогу безпосередньо талановитим дітям, зокрема на фінансування їх освіти.
  Завдання Проекту – надати обдарованій молоді можливість отримати якісну вищу освіту для успішної професійної самореалізації в Україні.
  Актуальність Проекту продиктована відсутністю в країні системи виявлення та підтримки високообдарованих дітей. З об’єктивних причин держава не в змозі надати таким молодим людям системну допомогу в ефективній професійній самореалізації. Адресна допомога меценатів кожній відібраній дитині з унікальними здібностями і неабияким потенціалом самореалізації визначить не тільки їхнє життя, але і стан суспільства, держави в недалекому майбутньому. Нам потрібні генії, потрібна нова еліта України!

  Діти, що потребують Вашої підтримки

  Дети, которые нуждаются в Вашей поддержке

  111
  Головаха Діана
  111
  Давиденко Ярослав
  111
  Соломаха Іванна та Гира Арсеній
  фото (1)
  Кондратьєв Ігор
  фото
  Нагібіна Єлізавета
  111
  Ухатова Майя
  111
  Манжула Анна
  111
  Середа Олександр
  111
  Фуртатенко Юлія
  page_ua
  Номер телефона: (097) 837-43-54