альтернативный текст
альтернативный текст
 • Українська
 • Русский
 • English
 • logorus

  Партнери

  unnamedБлагодійна фундація «Відкриті серця України» – це об’єднання однодумців, захоплених ідеєю зміни країни на краще шляхом модернізації медичної галузі, побудови мережі осередків здорового дозвілля, розвитку масштабних освітніх та культурних програм. Місія фонду: Сприяти творенню такого суспільства, у якому високий рівень життя та можливості саморозвитку були б доступними для абсолютної більшості громадян.

   

  unnamed (2)Центр розвитку особистості «СВІДОМІСТЬ»
  Місія Центру «Свідомість» – допомогти людям знайти гармонію всередині себе, гармонію у стосунках з іншими людьми та зовнішнім світом у всіх його проявах.

   

   

   

   

  unnamed (1)«ПрофКомпас» – вирішення головоломки під назвою «вибір професії». Унікальність проекту «ПрофКомпас» у застосуванні інноваційної профорієнтаційної діагностики на основі тестування в системі Psycho Scan System (PSS), яке забезпечує доступ до підсвідомості людини, тобто до самої достовірної інформації про людину, її бажання і можливості. Система психологічного тестування Psycho Scan System (PSS) запатентована в Державній службі інтелектуальної власності України.

   

   

  unnamed (3)Благодійний фонд «Фундація спадщини Терещенків» заснований Мішелем Терещенком в 2008 році. Це продовження традицій, які були покладені родоначальниками родини Терещенків.  Девіз відомих меценатів та цукрозаводчиків прикрашає сімейний герб: «Прагненням до суспільної користі». Місія Фонду – збереження історичної, культурної, художньої спадщини родини Терещенків на території України, а також допомога Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, Національній науковій медичній бібліотеці України, підтримка в просуванні українських талантів, допомога сиротам, людям з обмеженими можливостями.

   

   

  Уполномоченный Президента Украины по правам ребенка КУЛЕБА Николай Николаевич – активный общественный и государственный деятель с многолетним стажем в сфере преодоления детской беспризорности, сиротства и обеспечения прав детей

   

  unnamed (3)– інформаційний ресурс, який містить детальну інформацію про життя та потреби дітей-сиріт, дітей з обмеженими можливостями України.
  – соціальна мережа для всіх, хто допомагає дітям України;
  – зручний майданчик для спілкування та обміну досвідом, планування поїздок та розвитку Ваших благодійних ініціатив.

  page_ua
  Номер телефона: (097) 837-43-54