альтернативный текст
альтернативный текст
 • Українська
 • Русский
 • English
 • logorus

  Наглядова рада

  Члени наглядової ради БФ “Допоможемо разом”:

  Марія Бурмака
  Фото Юля

  Українська співачка, народна артистка України, кандидат філологічних наук.
  Народилася 1970 року у Харкові, у родині викладачів.
  Закінчила музичну школу по класу гітари.
  У 1987 році вступила на філологічний факультет Харківського університету. Ще в студентські роки почала писати пісні.
  Кар’єра співачки почалася після перемоги на фестивалі «Червона рута» 1989 року.
  На сьогодні в дискографії Марії Бурмаки- 12 альбомів.
  Її пісні набули популярності і за кордоном.
  Записала кілька англомовних версій своїх пісень і зняла кліпи, дала благодійні концерти в Північній Америці, Польщі, Великобританії, Канаді, Франції на підтримку воїнам АТО. Завжди підтримує благодійні заходи на допомогу дітям-сиротам, переселенцям, хворим дітям.
  Виховує доньку Ярину, живе в Києві.

  Анжеліка Рудницька
  Фото Юля

  Співачка, телеведуча, президент мистецької агенції «Територія А» Анжеліка Рудницька потрапила в трійку “Благодійник року” розділивши друге місце з дружиною Президента України Мариною Порошенко.С 2013 року Анжеліка Рудницька була активною учасницею революції Переваги, блогером, яка надихала своїми публікаціями людей, побувала з концертами на фронті, протягом року збирала кошти поранених в шпиталі, їздила з благодійними концертами по українським госпіталях і військових частинах, допомагала переселенцям, була ініціатором великих акцій до збору коштів для евакуйованих дітей і поранених, наймасштабніші з них – «Пожелай країні щастя »і« Анжеліка Рудницька збирає друзів ».
  Анжеліка Рудницька закінчила факультет журналістики Київського національного університету ім. Шевченко. Учасниця «Революції на граніті». Як телеведуча за п’ять років створив понад 2000 програм «Хіт-параду« Територія А »на каналі ICTV. Співачка – має шість музичних альбомів. 2004 року під час хвороби розпочала роботу над першою серією витончених робіт, які з тих пір експонувалися в більш ніж ста містах України та світу. Автор любовного роману «Пристрасна траса до щастя» і книги «Біла зірка України. Невигадані історії з життя Оксани Білозір ».
  Заслужена артистка України. Доцент кафедри телеведучих Інституту кіно і телебачення. Вчений – вивчає семіотику народних орнаментів на кафедрі фольклористики Київського університету ім. Т. Шевченка. Популяризує українське народне мистецтво, організовуючи майстер-класи для відомих людей, їхніх дітей і дітей-сиріт.

  page_ua
  Номер телефона: (097) 837-43-54