альтернативный текст
альтернативный текст
 • Українська
 • Русский
 • English
 • logorus

  Соломаха Іванна та Гира Арсеній

  П.І.Б дітей:

  Залишилось зібрати
  50 000 грн

  Соломаха Іванна Сергіївна та Гира Арсеній Вікторовичфото

  Дата  народження: 10.10.2000 та  5.01.2000

  Статус  дітей:  малозабезпечені з багатодітних сімей

  Професія, про яку мріють: викладачі сучасної хореографії.

  Необхідна фінансова підтримка:

  Оплата навчання.

  Щорічні професійні семінари (3 рази на рік). Вартість кожного семінару  — 6000 грн

  Заняття з індивідуальним тренером(щомісяця).  Вартість за місяць – 4000 грн

  dop

  Інше. Костюми. Вартість костюмів – 15 000 грн (на півроку)

   

  Історія життя.

  Я, Соломаха Іванна Сергіївна, народилася 10 жовтня 2000 року. Мій партнер з бальних танців Гіра Арсеній Вікторович — 5 січня 2000 року.

  Ми  діти з малозабезпечених сімей і вдвох займаємося бальними танцями. Наша «танцювальна історія» почалася кілька років тому. Одного разу я побачила у себе в школі рекламу клубу бальних танців «ДіамантЕліт» і вирішила туди записатися. Мені дуже сподобалося.

  Перший рік я танцювала сольно, мала нагороди й кубки за призові місця в різних конкурсах, але без партнера в бальних танцях неможливо досягти великих успіхів. Учитель запропонував мені знайти партнера. Ми шукали довго. Але всі хлопці відмовлялися з різних причин. І мама запропонувала в партнери двоюрідного брата. Я не хотіла, бо знала, що він мав надмірну вагу,  хворів на ларингит і часто задихався. Але вибору не було треба пробувати. Він навіть не знав, що таке бальні танці. Звичайно, нам було дуже важко, але брат займався кожного дня й наздоганяв мене. Арсеній виявився дуже талановитим. Усе швидко схоплював і вже через рік ми вирішили спробувати свої сили в серйозному конкурсі — Чемпіонаті СГОСТУ, де посіли 1-е місце серед 28 учасників. Наша радість не мала меж, до того ж Арсеній не тільки перестав хворіти, але й скинув 20 кг ваги. Він тепер не користується інгаляторами, це залишилося в минулому.

  Через 2 роки за стандартом у нашій віковій категорії  Юніори 2С классу ми займаємо 1-е місце в Україні. Це неймовірно, наші вчителі кажуть, що таких успіхів досягають діти за 10 років, а нам знадобилося лише 2 роки. Усі говорять, що у нас талант, а ми думаємо, що це Божий промисел, і, звичайно ж, щоденна праця. Ми займаємося майже кожного дня, і нам це дуже подобається. У цьому році були на конкурсі в Ізраїлі, де посіли 1-е місце. За 2 роки ми завоювали більше 20 кубків і 40 медалей. Але для того, щоб займатися цим видом спорту й реалізовуватися в ньому, потрібна матеріальна підтримка, чого нам дуже не вистачає, адже в моїй родині виховується 10 дітей, а в Арсенія 7. Багато конкурсів, від яких ми відмовилися, були за кордоном і ми не поїхали через матеріальні нестатки. А ці конкурси для нашого майбутнього були б дуже важливими.

  5 грудня 2015 відбудеться черговий конкурс у Польщі, і ми не знаємо, чи зможемо поїхати. А хотілося б на ньому гідно представити Україну. Адже це Чемпіонат світу!

  Ми дуже просимо небайдужих людей відгукнутися і, якщо зможуть, допомогти реалізувати нашу мрію! Ми будемо дуже вдячні й докладемо всі зусилля, щоб радувати людей своїми перемогами. Нехай Господь благословить Вас на добрі справи!

  Грошова допомога для Іванни та Арсенія

  Реквізити для надання допомоги:
  Одержувач: БФ «Допоможемо разом»
  Банк одержувача: ПАТ «А-Банк»
  Р/р №: 26006060772031
  Код (ЄДРПОУ): 37805391
  Код банку (МФО): 307770
  Призначення платежу: благодійна допомога від ____________ (фізична особа, організація) в
  розмірі _____ грн для оплати навчання Соломаха Іванна та Гира Арсеній (без ПДВ)

  Диплом 1 Диплом 2 Диплом 3 Диплом 5 Диплом 6 Диплом 7 Диплом 8 Диплом 9

  page_ua
  Номер телефона: (097) 837-43-54