альтернативный текст
альтернативный текст
 • Українська
 • Русский
 • English
 • logorus

  Манжула Анна

  П.І.Б дитини: Манжула Анна Михайлівна

  Залишилось зібрати
  50 000 грн

  фото

  Дата  народження: 03.01.1997

  Статус  дитини: під опікою

  Професія, про яку мріє: архітектор.

  Необхідна фінансова підтримка:

  Оплата навчання або стипендія.

  КНУБА  Київський національний університет будівництва та архітектури, факультет «Архітектури» Студентка 1- го курсу.

  Термін навчання – 6 років. Вартість — 20 000 грн (на рік)

   

  dop

  Історія життя.

  Мне звати Манжула Анна Михайлівна, я  народилась 3 січня 1997 року у м. Києві. Перші роки  свого життя я провела в маленькій квартирі на Лук`янівці, разом з мамою і татом.  Змалечку мене захоплювала архітектура мого міста. В 6 років я почала ходити в художню школу, займалася там малюванням та ліпкою. А в 7 років я пішла до школи №20, мені дуже подобалось вчитись, і я знайшла багато нових друзів. Коли мені було 8 років моя мама померла… Боляче згадувати це, але життя жорстоке, і щоб вижити – треба бути сильною! Тоді я переїхала жити до своєї рідної тітки в Дарницький район, але я продовжила навчання в 20-й школі. Важко було вставати о шостій ранку кожного дня, щоб їхати на заняття, і в 3 класі я змінила школу. Я жила в тітки, але часто бачилась з татом. Нажаль, через рік тітка померла і я переїхала до іншої, також рідної тітки Ані на Теремки, яка згодом стала моїм опікуном. В неї велика сім`я, ми жили дуже дружно.

  Моє дитинство промайнуло швидко… В 14 років я втратила тата…

  Ці втрати зробили мене сильнішою і тепер я роблю все, щоб мої батьки мною пишались, адже я впевнена, що вони спостерігають за мною з неба.

  Чому я вирішила стати архітектором? По-перше, щоб змінити мою країну на краще. Відбудувати лікарні та дитячі будинки, щоб дітки лікувались і зростали в гарних умовах. По-друге, мене завжди захоплювала архітектура та академічний рисунок.  Моя сестра, з якою ми в дуже хороших стосунках, працює архітектором, і саме вона ознайомила мене з цією професією. З 9-го класу я відвідувала підготовчі курси, де вчилась академічного рисунку, креслення та композиції.  Весь вільний від школи час я проводила на курсах.

  Мені довелося прикласти багато зусиль, щоб закінчити школу з достойними оцінками. Було складно, адже в 15 годин приходила зі школи і їхала на курси. Там займалася 3 години 4 рази на тиждень. А на вихідних відвідувала додаткові заняття, готувалась до ЗНО.

  Хоч я і дуже стомлювалась, недосипала, але в мене вийшло! Я склала іспити.

  Мені трішки не вистачило балів до бюджету, тому я вступила на контракт,але мрію стати архітектором я полишати не хочу, я буду йти до своєї мети не зважаючи ні на що.

  Архітектура – це ніби застигла в часі історія.

  Мені пощастило побувати в таких країнах, як Німеччина та Франція. Це надзвичайно надихнуло мене і я повернулася додому з новими ідеями. Коли я замальовую ескізи різноманітних будівель чи предметів побуту, інтер`єру та екстер`єру, я уявляю нові проекти будівель…В Україні дуже багато зруйновано. Понищені будинки, міста, а найголовніше — людські долі. Я хочу стати частиною рушійної сили, яка відбудовуватиме понівечене. Я хочу створювати будинки, які будуть комусь новою домівкою. Будуть затишні, надійні і прекрасні. В їх дизайні відобразиться незламний дух, поєднаються сучасні технології та наші  традиції.

  Я хочу творити і вдосконалювати свою країну!

  Грошова допомога для Анни

  Реквізити для надання допомоги:
  Одержувач: БФ «Допоможемо разом»
  Банк одержувача: ПАТ «А-Банк»
  Р/р №: 26006060772031
  Код (ЄДРПОУ): 37805391
  Код банку (МФО): 307770
  Призначення платежу: благодійна допомога від ____________ (фізична особа, організація) в
  розмірі _____ грн для оплати навчання Манжули Анни (без ПДВ)

  DSC_1123 (1) DSC_1131 DSC_1135

  page_ua
  Номер телефона: (097) 837-43-54