альтернативный текст
альтернативный текст
 • Українська
 • Русский
 • English
 • logorus

  Кондратьєв Ігор

  П.І.Б дитини: Кондратьєв Ігор Сергійович

  Залишилось зібрати
  50 000 грн

  фото (1)

  Дата народження: 02 .09. 1993

  Статус  дитини:  сирота

  Професія, про яку мріє: перукар.

  Необхідна фінансова підтримка:

  Оплата навчання.  Курси перукаря. Вартість — 6000 грн

  Інше. Оплата професійного обладнання. Вартість – 6000 грн.

   

   

  dop

  Історія життя.

  Я, Кондратьев Ігор Сергійович, народився 2 вересня 1993 року. Мати відмовилась від мене ще в пологовому будинку, а батько записаний у моїй карточці як «невідомий».

  Роки , які прожив в інтернаті, були дуже важкими. Проте, не дивлячись на труднощі й жахливу реальність, я зростав з вірою в краще майбутнє й знав, що світ не без добрих людей.

  І справді, мені допомагали абсолютно чужі, але небайдужі до чужих поневірянь люди. З кожним днем у моїй свідомості зростало почуття вдячності до них, я сподівався, що прийде час, коли теж зможу допомагати, правда, не знав чим саме.

  Минали роки. Час навчання та перебування в інтернаті закінчувався. Я ставав дорослим. Треба було визначатися, ким можу стати в житті, щоб приносити користь людям.  І тут у нагоді стало дитяче захоплення. Коли я був маленьким, то часто робив зачіски лялькам, підстригав та фарбував волосся в різні кольори. Для хлопчика це досить дивне заняття, але, як виявилося пізніше, у мене до цього були неабиякі здібності. З часом вихователі звернули увагу на моє хобі,  дали справжню машинку для стрижки, і навіть дозволили підстригти деяких вихованців. Результат задовольнив усіх.

  З цього почались мої перші несміливі кроки в перукарській справі, які всі вважали досить успішними. Цим я і займався до вступу в ПТУ. І хоча ніякого доходу моє захоплення не приносило, я все одно був щасливим, бо результат роботи задовольняв і мене, і моїх клієнтів.

  Так сталося, що професія, яку я отримав після закінчення ПТУ, не мала ніякого відношення до справи мого життя. Більше того, я залишився без даху над головою, оскільки більше не мав права мешкати в гуртожитку.

  Мені залишалося тільки молитися й вірити в диво.  

  І диво сталося! Якось у неділю, коли я прийшов помолитися в храм, під час служіння, до мене підійшов Павло, який і став моїм рятівником. У цей день у мене з’явився дах над головою, робота перукаря в Київському соціальному центрі для людей, що опинились у складних життєвих обставинах, і янгол охоронець, який завжди допомагає.

  Тепер я кожного дня підстригаю людей, але бажання досягти чогось більшого нестримно зростає. Я мрію навчитися робити професійні стрижки, знайти власний стиль і нести красу й добро у світ.

  Звичайно, коштів на навчання та придбання професійного обладнання у мене немає. Але я по-справжньому вірю в те, що знайдуться небайдужі люди, які зможуть допомогти мені стати справжнім фахівцем у сфері перукарської справи. А я зможу бути корисним, приносити радість людям й отримувати задоволення від усвідомлення того, що  знайшов своє місце в цьому світі.

  Грошова допомога для Ігоря

  Реквізити для надання допомоги:
  Одержувач: БФ «Допоможемо разом»
  Банк одержувача: ПАТ «А-Банк»
  Р/р №: 26006060772031
  Код (ЄДРПОУ): 37805391
  Код банку (МФО): 307770
  Призначення платежу: благодійна допомога від ____________ (фізична особа, організація) в
  розмірі _____ грн для оплати навчання Кондратьєва Ігоря (без ПДВ)

  page_ua
  Номер телефона: (097) 837-43-54