альтернативный текст
альтернативный текст
 • Українська
 • Русский
 • English
 • logorus

  Головаха Діана

  Дата народження: 04.05.1998

  Залишилось зібрати
  45 000 грн

  П.І.Б дитини: Головаха Діана Віталіївна111

  Статус  дитини:  під опікою

  Професія, про яку мріє: викладач сучасної хореограії

  Необхідна фінансова підтримка:

  Оплата навчання або стипендія.

  Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв,

  факультет «Сучасної хореографії».


  dop

  Термін навчання — 4 роки.

  Студентка 1- го курсу.

  Розмір фінансової підтримки – 10 000 грн (на рік)

  Історія життя.

  Я, Головаха Діана Віталіївна, народилася 04.05.1998 року в місті Херсоні. В цей день розцвів бузок і мій тато з моїм хрещеним розклали його під вікном пологового будинку, де я тоді була з мамою. Моє життя розпочалось так яскраво і ніхто не міг і подумати тоді, що через декілька місяців я залишусь проживати з бабусею, яка пізніше стане моїм опікуном. Батьки зовсім не займалися моїм вихованням і бабуся, Наталія Анатоліївна, забрала мене жити з собою у велике місто Київ. Віддала мене в гарну школу( гімназію №59), а також в танцювальний ансамбль «Усмішка». Мені дуже подобалось виступати на великих сценах, даруючи людям радість.

     Неодноразово я була солісткою, і згодом танці стали для мене всім. Години, які я проводила в танцювальних колективах, давали мені надію і сили жити, творити та мріяти про майбутнє. В четвертий клас я пішла навчатися у ліцей №227 імені Михайла Михайловича Громовича, тому що змінила місце проживання. У роки навчання в ліцеї я відвідувала шкільний театральний гурток «Карабас» і танцювальний ансамбль «Колорит».

     З 10 років я пишу вірші та казки: як для дітей, так і для дорослих. Дуже люблю природу, пригоди та мандрівки. Великим задоволенням для мене було те, що я зі своїм ансамблем їздила в Болгарію, де приймала участь у фестивалі » Солнце, Радость, Красота».

      Я весела, відповідальна, слухняна, але дуже боляче жити без батьків. Бабуся-опікун зробила все можливе, щоб я була щаслива, але батьків ніхто не зможе замінити. Коли я танцюю, то я забуваю про все, у мене з’являється стільки мрій і сил.

     Я вирішила все своє життя присвятити хореографії. Саме тому я вступила до вищого начального закладу «Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв», на факультет Сучасної хореографії. Але у бабусі немає такої можливості оплатити моє навчання і я була б дуже вдячна тій людині, яка б змогла мені допомогти у фінансуванні.

  Грошова допомога для Діани

  Реквізити для надання допомоги:
  Одержувач: БФ «Допоможемо разом»
  Банк одержувача: ПАТ «А-Банк»
  Р/р №: 26006060772031
  Код (ЄДРПОУ): 37805391
  Код банку (МФО): 307770
  Призначення платежу: благодійна допомога від ____________ (фізична особа, організація) в
  розмірі _____ грн для оплати навчання Головахи Діани (без ПДВ)

  004 009 010 012 015 016 Диплом 3 Диплом 4

  page_ua
  Номер телефона: (097) 837-43-54